Wyprzedane

Filtr paliwa 1505-P550880

Cena: 52,61zł (brutto)

Cena: 42,77 zł(netto)

Cena: 52,35 zł w Klubie Korbanek - sprawdź

Towar dostępny na zamówienie - zamów !

Numer katalogowy: GR1505-P550880

Kategorie: ,

Potrzebujesz natychmiast?

Zadzwoń 61 8950 304

Napisz esklep@korbanek.pl

Warunki terminów dostaw

Sprawdź tutaj

Dołącz do klubu

Zapisz się do naszej akcji.
Oszczędzaj podczas zakupów

Sprawdź >

Filtr paliwa o numerze katalogowym 1505-P550880, stosowany w ciągnikach rolniczych oraz maszynach budowlanych marek JCB, Case, Landini, Steyr, New Holland oraz Dieci.

Odpowiedni dla:

RodzajNazwaModele
CiągnikCase IH100, 110, 115, 125, 130, 135, 140, 145, 155, 160, 165, Magnum 180, MAGNUM 190, MAGNUM 210, MAGNUM 225, MX100, MX110, PUMA 130 CVT, PUMA 145 CVT, PUMA 160 CVT, PUMA 165 CVT
CiągnikJCB3230 XTRA, Fastrac 3200, Fastrac 7230-PT
CiągnikLandiniPowermaster 190, Powermaster 210, Powermaster 230
CiągnikNew Holland100A, 135A Plus/Deluxe, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T6030 RC/PC, T6040 Elite, T6050 RC/PC, T6060 Elite, T6070 RC/PC, T6080 RC/PC, T6090 RC/PC, T7.170, T7.185, T7.200, T7.210, T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, T7.270, T7030, T7040, T7060, T7070, TS 125 A, TS 135 A, TS-A 110 A Plus/Deluxe
CiągnikSteyr4115, 6135, Profi 4110, Profi 4120, Profi 4130, Profi 6115, Profi 6125, Profi 6140
KoparkaLiebherrA 922, R 920, R 922
KoparkaNew HollandE 175 C Tier IV (EU), E 195 C Tier IV (EU), E 215 C Tier IV (EU), E 265 C Tier IV (EU), E 385 Tier III
ŁadowarkaCase IH1021 G, 621 G
ŁadowarkaDieciAgri Plus 40.7
ŁadowarkaJCB414 S, 416 S, 426 E, 434 S
ŁadowarkaNew HollandW 130C, W 170C, W170
WozidłoJCB714, 718, 722

Numery zamienników:

CS 84412164

CS 87803200

CS 87803208

CU 3978040

CU 4897897

CU 4989106

Donaldson P550880

Fleetguard FF5632

Fleetguard FF5790

Gehl N50350435

Hummel WK929X

John Deere RECFF0542100

LR 10154225

LR 11691298

MC 711853A1

New Holand 4897897

New Holand 5801477167

New Holand 72130519

New Holand 84167233

New Holand 84412164

New Holand 84534796

New Holand 87803197

Zamienniki dostępne u nas

Ostatnio oglądane

Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!

Opinie

Opinia klienta

Opinie

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.