Wkład łożyska 40x80x21 mm INA/FAG GE40KTTB
Towar dostępny na zamówienie - zamów !
Numer katalogowy: KRGE40KTTB
Kategorie:
Potrzebujesz informacji?
Zadzwoń 61 8950 304
Napisz esklep@korbanek.pl
Warunki terminów dostaw
Sprawdź tutaj
Bezpieczeństwo
Producent: KRAMP Sp. z o.o.
Adres: 62-571 Stare Miasto ; Modła Królewska ul. Skandynawska 1
Kontakt: info.pl@kramp.com
Dołącz do klubu
Zapisz się do naszej akcji.
Oszczędzaj podczas zakupów
Sprawdź >
Wkład łożyska 40x80x21 mm INA/FAG
  • BSzerokość części zewnętrznej: 21 mm
  • CSzerokość części wewnętrznej: 42,9 mm
  • DŚrednica zew.: 80 mm
  • Numer części: GE40KTTB
  • Waga: 0,75 kg
  • Obciążenie statyczne promieniowe: 19800 N
  • EAN: 4012802800173
  • Obciążenie dynamiczne promieniowe: 34500 N
  • Numer referencyjny OE: GE40-KTT-B
  • Składa się z: Łożysko napinające Pierścień mocujący
  • FŚrednica zew. części wewnętrznej: 52,3 mm
  • Specyfikacje: Uszczelka dwustronna lub potrójna
  • dŚrednica wew.: 40 mm
  • Zastosowanie: Budowa maszyn mobilnych Stacjonarna budowa maszyn Zanieczyszczone otoczenie
  • Korzyści: Bardzo dobrze zabezpieczona przed zabrudzeniami
  • LSzerokość tulei mocowania i części wewnętrznej: 56,5 mm