Wkład łożyska 35x72x19 mm INA/FAG GRAE35NPPBFA106
Towar dostępny na zamówienie - zamów !
Potrzebujesz informacji?
Zadzwoń 61 8950 304
Napisz esklep@korbanek.pl
Warunki terminów dostaw
Sprawdź tutaj
Bezpieczeństwo
Producent: KRAMP Sp. z o.o.
Adres: 62-571 Stare Miasto ; Modła Królewska ul. Skandynawska 1
Kontakt: info.pl@kramp.com
Dołącz do klubu
Zapisz się do naszej akcji.
Oszczędzaj podczas zakupów
Sprawdź >
Wkład łożyska 35x72x19 mm INA/FAG
  • EAN: 4012802788709
  • LSzerokość tulei mocowania i części wewnętrznej: 39 mm
  • Waga: 0,47 kg
  • DŚrednica zew.: 72 mm
  • BSzerokość części zewnętrznej: 19 mm
  • Zastosowanie: Budowa maszyn mobilnych Stacjonarna budowa maszyn
  • Numer referencyjny OE: GRAE35-NPP-B-FA106
  • Obciążenie statyczne promieniowe: 15300 N
  • Składa się z: Łożysko napinające Pierścień mocujący
  • dŚrednica wew.: 35 mm
  • CSzerokość części wewnętrznej: 39 mm