Zaczep transportowy, 320 mm Sauermann HS17101KU32
Towar dostępny na zamówienie - zamów !
Numer katalogowy: KRHS17101KU32
Kategorie:
Potrzebujesz informacji?
Zadzwoń 61 8950 304
Napisz esklep@korbanek.pl
Warunki terminów dostaw
Sprawdź tutaj
Bezpieczeństwo
Producent: KRAMP Sp. z o.o.
Adres: 62-571 Stare Miasto ; Modła Królewska ul. Skandynawska 1
Kontakt: info.pl@kramp.com
Dołącz do klubu
Zapisz się do naszej akcji.
Oszczędzaj podczas zakupów
Sprawdź >
Zaczep transportowy, 320 mm Sauermann
  • Obciążenie pionowe max.: 2500 kg
  • Obciążenie ciągnące max.: 97,1 kN
  • Numer części: HS17101KU32
  • Średnica zew. sworznia blokującego: 30 mm
  • Typ – kod: AHK HS1710-1KUD-32
  • Średnica zew. Sworznia głównego: 32 mm