Wąż ssawno - tłoczny PU-HVG odporny na działanie mikrocząstek, 300 mm SL170300
Od 1-5 w magazynie
Numer katalogowy: KRSL170300
Kategorie:
Zamów dziś wyślemy w następnym dniu roboczym
Potrzebujesz informacji?
Zadzwoń 61 8950 304
Napisz esklep@korbanek.pl
Warunki terminów dostaw
Sprawdź tutaj
Bezpieczeństwo
Producent: KRAMP Sp. z o.o.
Adres: 62-571 Stare Miasto ; Modła Królewska ul. Skandynawska 1
Kontakt: info.pl@kramp.com
Dołącz do klubu
Zapisz się do naszej akcji.
Oszczędzaj podczas zakupów
Sprawdź >
Wąż ssawno – tłoczny PU-HVG odporny na działanie mikrocząstek, 300 mm
  • Temperatura robocza max.: 90 °C
  • Materiał zew.: Poliuretan
  • Temperatura robocza min.: -40 °C
  • Typ: Wąż do powietrza
  • granulatu
  • zboża
  • proszku itp.
  • EAN: 8719774414990
  • Materiał wew.: Poliuretan
  • Jednostka: metr
  • Grubość ścianki: 1,45 mm
  • Kolor zew.: Przezroczysty Zielony
  • Waga: 4,99 kg/m
  • Podciśnienie max.: 0,12 BAR
  • Typ zbrojenia: Spirala
  • Długość: 10 m
  • Ciśnienie robocze max.: 0,45 BAR
  • Średnica wew. węża: 300 mm
  • Korzyści: Utrzymujący stałą giętkość Długa żywotność Szeroki zakres zastosowania
  • Właściwości: Wewnątrz gładki
  • na zewnątrz falisty Szczególnie ciężkie spirale Stabilny kształt
  • Promień gięcia: 418 mm
  • Materiał zbrojenia: Stal
  • Kolor wew.: Przezroczysty Zielony
  • Ilość (zaokrąglenie): 0.01
  • Medium: Powietrze
  • Średnica zew. węża: 301,5 mm