Szczypce kombinerki Knipex, 180 mm TA0302180
Towar dostępny na zamówienie - zamów !
Numer katalogowy: KRTA0302180
Kategorie: , ,
Potrzebujesz informacji?
Zadzwoń 61 8950 304
Napisz esklep@korbanek.pl
Warunki terminów dostaw
Sprawdź tutaj
Bezpieczeństwo
Producent: KRAMP Sp. z o.o.
Adres: 62-571 Stare Miasto ; Modła Królewska ul. Skandynawska 1
Kontakt: info.pl@kramp.com
Dołącz do klubu
Zapisz się do naszej akcji.
Oszczędzaj podczas zakupów
Sprawdź >
Szczypce kombinerki Knipex, 180 mm
  • Waga: 254 g
  • Grubość cięcia max.: 3,4 mm
  • twardość ostrzy ok. 60 HRC Uchwyty z dwukolorową powłoką kompozytową
  • Numer części: TA0302180
  • EAN: 4003773023197
  • Długość: 180 mm
  • Materiał uchwytu: Kompozyt
  • Zastosowanie: Ze strefą chwytu do materiałów okrągłych i płaskich
  • do wielostronnego zastosowania
  • Norma DIN: 5746
  • Obróbka powierzchni: Fosforowane Polerowana
  • Szerokość: 54 mm