Łańcuch węzłowy Victor DIN 5686 ocynk rolka, 74 m, 1,6 mm VK16P068
Towar dostępny na zamówienie - zamów !
Numer katalogowy: KRVK16P068
Kategorie:
Potrzebujesz informacji?
Zadzwoń 61 8950 304
Napisz esklep@korbanek.pl
Warunki terminów dostaw
Sprawdź tutaj
Bezpieczeństwo
Producent: KRAMP Sp. z o.o.
Adres: 62-571 Stare Miasto ; Modła Królewska ul. Skandynawska 1
Kontakt: info.pl@kramp.com
Dołącz do klubu
Zapisz się do naszej akcji.
Oszczędzaj podczas zakupów
Sprawdź >
Łańcuch węzłowy Victor DIN 5686 ocynk rolka, 74 m, 1,6 mm
  • Numer części: VK16P068
  • dGrubość: 1,6 mm
  • tSkok ogniw: 23 mm
  • b2Szerokość zew. ogniwa: 7 mm
  • np. do odgradzania albo zabezpieczania terenu
  • EAN: 5700038346570
  • Szczegóły produktu: Do zastosowania ogólnego
  • Obróbka powierzchni: Ocynk
  • Długość wew. ogniwa: 23 mm