Numer katalogowy: FCF149200210270
Kategorie: Silnik-osprzęt, Uszczelki silnika
Zamów dziś wyślemy w następnym dniu roboczym
Warunki terminów dostaw
Bezpieczeństwo
Producent: FENDT GmbH
Adres: 87616 Marktoberdorf ; Marktoberdorf Johann-Georg-Fendt Straße 4
Kontakt: brak
Odpowiedni dla:
| Rodzaj | Nazwa | Modele |
| Ciągnik | Fendt | 345 GT, 350 GT, 360 GT, 365 GT, 370 GT, 380 GT, 390 GT, 395 GT, Farmer 240 S, Farmer 250 S, Farmer 250 V, Farmer 260 P, Farmer 260 S, Farmer 260 V, Farmer 270 P, Farmer 270 V, Farmer 275 S, Farmer 275 V, Farmer 280 P, Farmer 280 S, Farmer 280 V |