Ucho siłownika z prawym gwintem wewnętrznym o 30 GIR30DO2RS
Towar dostępny na zamówienie - zamów !
Numer katalogowy: KRGIR30DO2RS
Kategorie: ,
Potrzebujesz informacji?
Zadzwoń 61 8950 304
Napisz esklep@korbanek.pl
Warunki terminów dostaw
Sprawdź tutaj
Bezpieczeństwo
Producent: KRAMP Sp. z o.o.
Adres: 62-571 Stare Miasto ; Modła Królewska ul. Skandynawska 1
Kontakt: info.pl@kramp.com
Dołącz do klubu
Zapisz się do naszej akcji.
Oszczędzaj podczas zakupów
Sprawdź >
Ucho siłownika z prawym gwintem wewnętrznym ø 30
  • Zastosowanie: Maszyny rolnicze Siłowniki Złącza przegubowe Zawieszenia
  • D1Średnica zewnętrzna
  • pierścień wewnętrzny: 34,2 mm
  • Numer części: GIR30DO2RS
  • L5L5: 15 mm
  • O otworu: 30 mm
  • Szerokość piasty: 22 mm
  • BWysokość
  • pierścień wewnętrzny: 22 mm
  • ßß: 6 °
  • B: 22 mm
  • C1Wysokość
  • obudowa: 19 mm
  • DŚrednica zewnętrzna: 47 mm
  • H1Odstęp
  • podstawa środkowego wału: 110 mm
  • D3: 30 x 2 mm
  • C1: 19 mm
  • L7L7: 37 mm
  • L4Długość: 146,5 mm
  • D2Szerokość: 73 mm
  • Średnica: 5 mm
  • Gwint M: M30x2
  • D4D4: 40 mm
  • b: 6 °
  • WW: 41 mm
  • Kierunek gwintu: Prawy
  • Gwint: Prawy BSP
  • L3Długość gwintu: 56 mm
  • Typ: Gwint wewnętrzny
  • D: 47 mm
  • D1: 34,2 mm
  • D2: 73 mm
  • EAN: 8052461091273
  • Obróbka powierzchniowa: Ocynkowany
  • dO wewnętrzna: 30 mm